Чорна чоловіча вишиванка: мода на практичність

З усього асортименту етно-сорочок, на окрему увагу заслуговує чорна чоловіча вишиванка. Моделі графитово-вугільних відтінків неймовірно популярні як серед людей старшого віку, так і серед молоді, яка охоче обирає практичні кежуальні look'и.

Чорна вишиванка демонструє справжній чоловічий характер: вона елегантна, немарка, добре поєднується як з класичними брюками, так і з джинсами, імпонує будь-якій статурі.

У колекції бутику etnodim.com.ua представлено широкий вибір чоловічих вишиванок саме чорного кольору. Моделі відрізняються обробкою: оригінальний орнамент з червоних, білих, блакитних ниток контрастує з темною основою сорочки. Більш лаконічно виглядають вишиванки чорні з темним візерунком. Чоловіки, які в гардеробі віддають перевагу стриманості, із задоволенням носять саме такі екземпляри.

Техніка виконання орнаменту: гладь, хрестик або комбінований варіант. У основі сюжету вишивки лежать українські народні традиції — духовний зв'язок між сучасністю та нашим минулим.

Використана для пошиття тканина (льон, в деяких випадках — натуральна бавовна) має відмінні експлуатаційні характеристики. Незважаючи на чорний колір, чоловічу вишиванку можна носити навіть влітку, оскільки не перешкоджає вільному проходженню вологи та не створює ефекту парної.

При покупці чорної вишиванки чоловікові у подарунок або для особистого користування — уточніть розмір сорочки. Детальну інформацію про кожен виріб вказано у товарному описі. Щоби отримати більш докладні характеристики моделі, котра сподобалася вам найбільше, — зверніться до нашого представника.