Біла вишита сукня: урочистість і простота

Білі вишиті сукні прикрашають головні світові подіуми — їх люблять, з гідністю носять, ними захоплюються! Етнічні мотиви, втілені в оригінальному орнаменті, чудово поєдналися з сучасними канонами крою жіночого вбрання.

Біла сукня з вишивкою в геометричній або флористичної концепції прикрасить будь-який гардероб. Серед прихильниць популярного етно-стилю — Ірина Білик, Ольга Сумська, Катя Бужинська. Їх білі сукні-вишиванки були високо оцінені модними експертами, які відзначили чудовий смак представниць вітчизняного бомонду. Найвищої похвали заслужили й колоритні орнаменти, виконані досвідченими дизайнерами.

Купити біле плаття з ефектною вишивкою можете й ви — розкішну колекцію етно-одягу в класичних тонах представляє магазин etnodim.com.ua. Особливість нашої пропозиції в тому, що обрати стильну модель ви можете за світлинами й товарними характеристиками, а придбати — з доставкою по Україні!

Біла сукня з вишивкою — для урочистості й повсякденності

У білій сукні з українською вишивкою поєдналися розкіш і простота. Світлий колір основи — ніжний, легкий, романтичний, — підходить практично усім жінкам. Також вибору сприяють безліч варіантів візерунків — від яскравих контрастних сюжетів, виконаних червоними і чорними нитками, до однотонних моделей з локальним орнаментом у області рукавів, спідниці та горловини.

Дизайн білої сукні з вишивкою білими нитками відрізняється стриманістю: фактурний візерунок надає поверхні рельєфу, а відсутність контрастних деталей дозволяє використовувати яскраві прикраси та аксесуари — брошки, намиста, кулони, пояса.

Біле вишите плаття вільного або трапецієвидного крою — універсальне, тоді як моделі з чітко визначеною лінією талії підійдуть дівчатам, котрі хочуть підкреслити переваги своєї фігури.

Для пошиття білих вишиванок у вигляді сукні використовують легкі гіпоалергенні тканини натурального походження: це льон (основа) й акрилові нитки (орнамент) — глянцевий блиск акрилу чудово поєднується з шорсткістю автентичного льону. Моделі добре носяться і легко перуться, що робить білі сукні-вишиванки ще більш затребуваними!