Жіноча зелена вишиванка: природність і краса

У колекції магазину etnodim.com.ua представлено незвичні зелені вишиванки, а між тим, цей колір близький українцям за ментальністю й асоціативністю. Відтінки живої природи дуже популярні у сучасних дизайнерів, котрі створюють лляні вишиванки. Палітра зеленого має безліч цікавих відтінків: цитрусовий, яблучний, оливковий, трав'янистий, аспарагус, вірідан.

Широкий ряд тональностей дозволяє майстрам експериментувати зі стилістикою вишиванок: у зеленому кольорі чудово виглядає й сорочка з національним орнаментом, й молодіжна етно-блузка з авангардним візерунком, у якому домінують плавні лінії та фантазійні сюжети.

Зелені вишиванки вдало поєднуються з різними колірними доповненнями: зелень імпонує жовтому, червоному, білому, сірому, чорному, блакитному. Ці та інші відтінки присутні в орнаментах, виконаних у вигляді локальної вишивки по горловині чи на манжетах, або у форматі об'ємної флористичної композиції по всьому силуету.

Зелений — дуже красивий колор, але вишиванку з м'ятною, фісташкової або малахітовою основою слід підбирати з урахуванням типу зовнішності: під колір волосся, очей, відтінок шкіри.

Розмаїття фасонів зелених вишиванок радує. Концепція рукава відображає класичні національні традиції українського жіночого одягу. Крій: прямий, трапецієподібний, балахон. Форма горловини — від плавних човників із зав'язками до середньої глибини декольте, що дозволяє модницям експериментувати зі створюваним look’ом.