Жовта вишиванка: назустріч сонцю!

Цікавим варіантом основи для лляної вишиванки є жовтий колір — яскравий сезонний тренд чудово поєднується з синім, чорним, фіолетовим, блакитним, червоним, зеленим. На базі жовтої вишиванки можна створювати найрізноманітніші гардеробні концепти з джинсами, спідницями-олівцями й навіть літніми шортами.

Вишиванка з жовтою основою підходить практично всім типам зовнішності: сонячний відтінок надає рисами обличчя чіткості й виразності. У колекції інтернет-магазину etnodim.com.ua представлено оригінальні моделі вишитих жіночих сорочок лимонного, цегляного, гірчичного тону, виконані в популярних варіантах крою.

Естетичне розмаїття візерунків — від локальних геометричних орнаментів до складних різнокольорових сюжетів із квітами, завитками та іншими природними елементами.

На жовтому тлі вишиванки розкішно виглядає візерунок в червоно-чорних барвах з додаванням коричневого. Більш консервативний орнамент — у класичному поєднанні білого і чорного. Світла флористична вишивка по жовтому додасть сорочці ніжності.

Увагу слід приділити деталям крою: прямий і трапецієподібний силует не акцентує уваги на стрункості фігури, що сподобається дівчатам, які хочуть виглядати стрункішими.

Окрасою конструкції є рукави, декоровані поперековим або локальним орнаментом. Дизайнери використовують довгий вільний рукав на резинці. У деяких моделях низ рукава виконано у форматі манжети зі складками. Варіанти горловини — плавний виріз із зав'язками або декольте. У декорі планок використовується дрібна бахрома з льняної нитки, що підкреслює автентичність сорочки. Це красиво, стильно й практично, адже натуральні волокна — найекологічніші.